(далі - Правила)

§ 1

Загальна інформація

1. Ці Правила включають в себе правила і умови участі в конкурсі «HACK THE CODE» (далі - Конкурс).

2. Засновником Конкурсу є компанія ТОВ «ЕПАМ РІШЕННЯ», юридична адреса: 03150, Україна, м. Київ, вул. Фізкультури, 28.

3. Належне проведення Конкурсу буде контролюватися представниками, призначеними Засновником, відповідальними за технічні та організаційні питання (далі - Представник Засновника). У разі будь-яких питань щодо Конкурсу з Засновником можна зв'язатися електронною поштою:WFAAnywhereMarketing@epam.com.

4. Конкурс проходиться на території України, Республіки Білорусь та Російської Федерації.

5. Конкурс буде проводитися в онлайн-форматі на Сайті, адресу якого повинні розшифрувати Учасники відповідно до умов Конкурсу (далі - Сайт Конкурсу). Оголошення про Конкурс проводиться на YouTube каналі АйТіБорода за посиланням https://www.youtube.com/channe... (далі - YouTube-канал).

6. Конкурс проводиться з метою підвищення інтересу до програмування, сприяння розвитку інновацій та впровадження сучасних технологій.

7. Конкурс не є лотереєю або послугою у сфері організації та проведення азартних ігор в розумінні Закону України «Про державні лотереї в Україні» та Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» відповідно.

§ 2

Правила конкурсу

1. Конкурс відкритий для будь-якої фізичної особи з повною цивільною правоздатністю і дієздатністю, за умови, що він (вона) відповідає таким умовам:

1) досяг(ла) 18 років;

2) зареєстрован(а) на Сайті Конкурсу шляхом заповнення анкети;

3) ознайомлений(на) і погодився(лась) з Правилами Конкурсу та Політикою конфіденційності персональних даних Відвідувачів сайту (далі - Політика конфіденційності) і надав(ла) Згоду на обробку персональних даних у відповідному розділі онлайн-реєстрації на Конкурс.

2. Особа, яка відповідає вимогам викладеним в п.1 розділу 2 Правил та бажає взяти участь у Конкурсі шляхом виконання необхідних дій, позначених цими Правилами, стає учасником Конкурсу (далі - Учасник).

3. У Конкурсі не мають права брати участь співробітники Засновника, особи, які уклали з ним договір цивільно-правового характеру та члени сімей осіб, які перебувають з Засновником в трудових і / або цивільно-правових відносинах.

4. Засновник має право (але не зобов'язаний) перевіряти і видаляти заявки на участь у Конкурсі, які не відповідають пунктам 1-3 пункту 1 та пункту 3 розділу 2 цих Правил. Засновник залишає за собою право видаляти з Cайту Конкурсу тих Учасників, які порушують правила участі в Конкурсі, особливо положення, які захищають конфіденційність даних третіх осіб.

5. Учасник також дає згоду на публікацію його імені (зазначеного при заповненні анкети для реєстрації в Конкурсі) в анонсах результатів Конкурсу на YouTube-каналі.

6. Кількість Учасників Конкурсу необмежена.

7. Учасник під час участі в Конкурсі зобов'язаний:

7.1. Дотримуватися умов цих Правил та норм застосовуваного законодавства;

7.2. Вказувати повні, коректні і достовірні дані про себе, які дадуть можливість ідентифікувати Учасника в разі виграшу Конкурсу;.

7.3. Cвідомо не створювати незручності і не перешкоджати іншим Учасникам;

7.4. Не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого Учасника в Конкурсі.  

8. Надання Учасником даного Конкурсу невірних / неіснуючих / недостовірних / чужих даних, в т.ч. вигаданих, звільняє Засновника від обов'язку вручити / передати приз, передбачений умовами Конкурсу, та такий Учасник, який отримав право на отримання призів, але надав невірні / неіснуючі / недостовірні / чужі дані, позбавляється права на отримання такого призу.

§ 3

Проведення Конкурсу, призи та умови їх отримання

1. Конкурс проводиться в онлайн-форматі на Сайті Конкурсу в такі строки в кілька етапів:

1-й етап з 16.04.2021 по 27.04.2021 року включно;

2-й етап з 28.04.2021 по 11.05.2021 року включно;

3-й етап з 12.05.2021 по 24.05.2021 року включно.

Реєстрація на Конкурс починається о 9.00 (UTC +3) 16.04.2021 і закінчується о 17.00 (UTC +3) 24.05.2021.

2. Завдання кожного Учасника полягає в тому, що необхідно прочитати/розшифрувати QR-коди, які будуть розміщені на YouTube-каналі АйТі Борода за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCeObZv89Stb2xLtjLJ0De3Q. Розшифрований QR-код необхідно декодувати. Декодувавши QR-код Учасник отримає фразу, яку необхідно розгадати та ввести на сторінці Сайту Конкурсу. На сторінці Сайту Конкурсу Учаснику необхідно буде заповнити анкету, щоб взяти участь у розіграші призів.

Критерії та порядок оцінки:

• критерієм оцінки є здатність Учасника виконати завдання, вказане в цьому пункті Правил;

• оцінка проводиться в автоматизованому порядку за допомогою надання доступу до сторінки Сайту Конкурсу та анкети для внесення особистих даних;

• кожен учасник, який виконав дії, зазначені в цьому пункті Правил і заповнив анкету на сторінці Сайту Конкурсу, має право претендувати на призи.

3. Переможці Конкурсу будуть визначатися і оголошуватися в кілька етапів на YouTube каналі під час випусків відео 28.04.2021, 25.05.2021 та 12.05.2021 в публікації на каналі в Telegram випадковим вибором через сервіс random.org (далі - Переможці Конкурсу).

1-й етап - розіграш серед всіх Учасників, які зареєструвалися в період з 16.04.2021 по 27.04.2021 включно. Буде визначено 3 Переможця Конкурсу, які отримають призи, зазначені в п. 4.1 розділу 3 Правил.

2-й етап - розіграш серед всіх Учасників, які зареєструвалися в період з 27.04.2021 по 11.05.2021 включно. Буде визначено ще 3 Переможця Конкурсу, які отримають призи, зазначені в п. 4.2 розділу 3 Правил.

3-й етап - розіграш серед всіх Учасників, які зареєструвалися в період з 04.05.2021 по 24.05.2021 включно. Буде визначено ще 3 Переможця Конкурсу, які отримають призи, зазначені в п. 4.3 розділу 3 Правил.

А також буде розіграш Головного Призу, зазначеного в п. 4.1 розділу 3 Правил, серед всіх Учасників, які зареєструвалися з 16.04.2021 по 24.05.2021 включно.

4. Призи є матеріальними, надаються у негрошовій формі:

4.1. Універсальна батарея Xiaomi ZMi 10 (QB820) 20000mAh Type-C Black (кількість - 3 шт.),

4.2. Жорсткий диск TRANSCEND StoreJet 2.5 USB 3.0 1TB Iron Gray Slim (кількість - 3 шт.),

4.3. Біометричний замок Xiaomi AreoX U-lock Smart Fingerprint U8 (кількість - 3 шт.),

4.4. Головний приз - Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit Plus Black (кількість - 1 шт.).

5. Засновник надає призи Переможцю Конкурсу протягом 3-х місяців з моменту оголошення Переможців Конкурсу.

6. Передача Призів Переможцям Конкурсу є обов'язком Засновника.

Призи будуть відправлені поштою на території України, Республіки Білорусь та Російської Федерації за адресою, яку вона визначить Переможцем Конкурсу. Відправлення призу здійснюється за рахунок Засновника.

7. Для отримання призу Переможець Конкурсу повинен зв'язатися з Засновником електронною поштою: WFAAnywhereMarketing@epam.com протягом 30 календарних днів з моменту оголошення його Переможцем Конкурсу відповідно до пункту 3 розділу 3 цих Правил.

8. Призи, які не будуть затребувані протягом 30 днів з дня закінчення Конкурсу, переходять у власність Засновника Конкурсу, який має право скасувати приз, а Переможець Конкурсу, яким не затребуваний приз, не має право на подачу будь-яких скарг і / або претензій з цього приводу. Засновник не несе відповідальність за неможливість Переможця Конкурсу отримати приз.

9. Приз відправляється / вручається Переможцю Конкурсу, який виконав усі умови цих Правил.

10. Вручення Призу допускається тільки особі, яка отримала на нього право згідно з умовами цих Правил, і виключно в порядку, встановленими цими Правилами.

11. Засновник має право відмовити у видачі призу Переможцю Конкурсу, якщо такий Переможець Конкурсу не виконав будь-яких умов з цих Правил або незаконним або нечесним способом впливав на результати Конкурсу шляхом втручання в функціонування Сайту Конкурсу. При цьому такий Переможець Конкурсу не має права на отримання від Засновника будь-якої компенсації/відшкодування.

12. Засновник не несе відповідальність за будь-які матеріальні або нематеріальні витрати, завдані Учаснику у зв'язку з його участю в Конкурсі, результатом участі в Конкурсі або у зв'язку з присудженням або НЕ присудженням йому призу.

§4

Заключні положення

1. Правила Конкурсу, Політика конфіденційності і Згода на обробку персональних даних розміщені на за адресою: https://anywhere.epam.com/.

2. Засновник залишає за собою право скасувати Конкурс або змінити/доповнити ці Правила Конкурсу в будь-який час до початку проведення конкурсу.

3. Повідомлення Учасників про зміну та / або доповнення цих Правил або про скасування Конкурсу здійснюється тим же способом, яким проводилося інформування про початок Конкурсу. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оголошення на Сайті Конкурсу.

Крім повідомлення про зміну та / або доповнення цих Правил або про скасування Конкурсу, здійсненого способом, зазначеним в абзаці 1 пункту 3 розділу 4 цих Правил, Засновник зобов'язується повідомити Учасника про зміну та / або доповнення Правил або про скасування Конкурсу шляхом направлення повідомлення на адресу електронної пошти, вказану Учасником при його реєстрації на Сайті Конкурсу. Учасник своєю реєстрацією на Сайті Конкурсу надає свою згоду на обробку наданих їм при реєстрації персональних даних (в т.ч. адреси електронної пошти) для отримання такого повідомлення від Засновника. Учасник зобов'язаний ознайомитися зі змінами та доповненнями Правил при отриманні відповідного повідомлення від Засновника. У разі незгоди зі змінами та / або доповненнями Правил Учасник зобов'язаний припинити свою участь в Конкурсі. Продовження участі в Конкурсі з урахуванням змін і / або доповнень Правил означає повну згоду Учасника зі змінами / доповненнями Правил.

4. Засновник має право просити від кожного Учасника подання даних, необхідних для належного проведення Конкурсу. Надання таких даних є добровільним, але одночасно є необхідною умовою для участі в Конкурсі.